Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Jászszentlászló: megújuló faluközpont és újabb nyertes pályázat

2010.04.04

Kép Dr. Garai István Levente lakossági fóruma a településen.

Ha nem is a képen látható rajzot rakják ki a faluban élők a legújabb nyertes pályázat segítségével fejújított utcájuk kötelező arculati elemeként , azért Dr. Garai jó szívvel ajándékozta azt egy üveg bor kiséretében Papp József polgármesternek. Az ajándékozás apropóját pedig az adta,hogy a község újabb nyertes  pályázat útján 67,7 millió forint támogatásból felújíthatja a Rákóczi utca útburkolatát ezzel még szebbé és élhetőbbé téve településüket.

A képviselő jelölt elmondta, hogy választókörzetében a községek közül Jászszentlászló az ahol a helybéliek lelkes és szakértő munkájának köszönhetően a legtöbb fejlesztés valósulhatott meg, többek között a Bugacot Majsával összekötő kerékpárút, a piactér felújítása , játszóterek építése illetve a közpark megújítása.