Horváth Tamás partner lesz az együttműködésben

2014.10.13

10097.jpg

Először is gratulálok az új polgármesternek és az új képviselőknek. Ezen túl megköszönöm azoknak a munkáját, akik segítették az MSZP kampányát. Ezekkel a gondolatokkal kezdte a helyhatósági választás értékelését Horváth Tamás az MSZP polgármester jelöltje.

A célunk a lehető legjobb szereplés volt. A jelenleginél az egyéni körzetekben és a polgármester választásban is jobbra számítottunk. Azt gondolom, hogy a történtekből le kell vonnunk a tanulságokat. Nagyon sok munkát kell befektetni abba, hogy a félegyházi baloldalt újra a régi szintjére emeljük – mondta el Horváth Tamás.

A további munkáról, az együttműködés lehetőségeiről így nyilatkozott: Ahogyan a kampányunkban is ígértük, azt szeretnénk, hogy egy fejlődő várossá alakuljon Kiskunfélegyháza. Ennek egyik sarokpontja lehet az, hogy együttműködjünk a város vezetésével. Én, mint a képviselő-testület tagja, ebben partner leszek.

Forrás: felegyhazikozlony.eu