Garai Istvánnal elégedettek leginkább a félegyháziak

2011.09.01

Lezárult az augusztus 1-je óta tartó szavazás a Trió Televízió honlapján, melyben arra voltunk kíváncsiak, hogy Ön melyik kiskunfélegyházi önkormányzati képviselővel elégedett leginkább? A hangsúlyozottan nem reprezentatív voksolás eredményei alapján 28 százaléknyian Garai Istvánnal elégedettek a leginkább, ez a leadott 686-ból 192 szavazatot jelent. Sokáig úgy tűnt, hogy Gyenes Attila szerzi meg a második helyet, azonban a célegyenesben Kapus Krisztián elégedettségi mutatója meredeken emelkedni kezdett, így végül 12 százalékos eredménnyel, 84 szavazattal Félegyháza jelenlegi polgármestere végzett a második helyen. Őt követi Gyenes Attila 10 százalékkal, 72 szavazattal, majd Bense Zoltán 9 százalékos eredményével, mely 64 voksot takar. A szavazásban résztvevők legkevésbé Mester Ernővel elégedettek, őrá mindössze 2 százaléknyian, azaz tizenhárman szavaztak.

Szeptember 1-jétől újabb kérdéssel várjuk a televízió honlapjára látogatókat. Nem reprezentatív felmérésünkben ezúttal arra vagyunk kíváncsiak, hogy Ön kit választana Kiskunfélegyházán polgármesternek, ha most lennének az önkormányzati választások? Szavazni szeptember 30-ig lehet.

Forrás: felegyhazitv.hu