Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Az MSZP javaslata a Duna-Tisza köze fejlesztési programjára - VITAÍRAT!

2013.02.13

mszplogograd_elo_2.jpgElkészült a Duna-Tisza közi vitairatunk

 

Jelen program célja, hogy bemutassa a Duna-Tisza köze legfontosabb, aktuális problémáit, és konkrét intézkedéseket fogalmazzon meg azok megoldására. Tekintettel Magyarország 2014-re előrejelezhető költségvetésének korlátaira, a hazai fejlesztési források szűkösségére, a program európai uniós fejlesztési források segítségével megvalósítható intézkedéseket tartalmaz. A 27 javaslatból 13 országosan is végrehajtható. A program továbbá olyan kormányzati lépésekre is irányul, melyek egyrészt megteremtik az intézkedések jogszabályi és szakpolitikai környezetét, másrészt növelik azok végrehajtásának hatékonyságát.

 

A vitairatot elkészítő munkacsoport tagja volt: dr. Balogh László, Király József, Széll Péter és dr. Tabajdi Csaba. A program elkészítése során felhasználtuk dr. Csatári Bálint publikációit, elemzéseit. A vitairat elkészítésében aktív részt vállalt Kovács Attila uniós szakértő. Az elkészített program véleményezését, kiegészítését február hónapban indítjuk útjára Bács-Kiskun megye választói számára.

 

Töltsd le Te is: Letölthető formátum