Cikkek

Horváth Tamás | A legfontosabbért, a félegyháziakért dolgozunk.

2014.10.17

ht0000000000000.jpgA képviselői munkámat a partnerségre építem. Nem lehet más út, meg kell mutatni, hogy lehet közösen, együtt dolgozni. Be kell bizonyítani, hogy összefogásra vagyunk ítélve. A legfontosabbért, a félegyháziakért dolgozunk. Ez a legfőbb célom azzal együtt, hogy hozzuk vissza a politikusok becsületét, mutassuk meg, hogy nem csak marakodásról szól a félegyházi közélet!

| Menüpont: Hírek | Hozzászólások: 0

Horváth Tamás partner lesz az együttműködésben

2014.10.13

htkozosen.pngHORVÁTH TAMÁS | Ahogyan a kampányunkban is ígértük, azt szeretnénk, hogy egy fejlődő várossá alakuljon Kiskunfélegyháza. Ennek egyik sarokpontja lehet az, hogy együttműködjünk a város vezetésével. Én, mint a képviselő-testület tagja, ebben partner leszek.

Tiszta ügy!

2014.10.10

tiszta.pngHa Ön is hisz a változásban, ha hisz a félegyházi emberek közösségének erejében, akkor október 12-én szavazzon Horváth Tamásra!

| Menüpont: Hírek | Hozzászólások: 0

„Hát én immár kit válasszak...”

2014.10.04

kitvalasszakfelegyhazan.jpgIsmét eljött a választások ideje, s az utóbbi időben sokan teszik fel a kérdést;- kit válasszak?

| Menüpont: Hírek | Hozzászólások: 0

"Testületi ülés az én szemszögemből..."

2014.09.29

bggujjh.jpgHorváth Tamás önkormányzati képviselő beszámolója a 2010-2014-es önkormányzati ciklus utolsó rendes és rendkivüli képviselő-testületi üléséről. Érdemes elolvasni!

Polgármesteri program

2014.09.17

polgarmesteriprogram.pngAjánlat Kiskunfélegyháza polgárainak

Van esély a változásra!

2014.09.09

bggujjh.jpgA tegnapi napon nálunk járt Ujhelyi István, immár az EU törvényhozásának megválasztott tagjaként, hogy felavasson egy Uniós fogadóirodát a Gorkij u. 2. szám alatt. Horváth Tamás polgármesterjelölttel együtt tartott közös sajtótájékoztatójukon elmondta: Brüsszelben Kiskunfélegyháza érdekeit is igyekszik a legmesszebbmenőkig képviselni.

Teljes bejegyzés
| Menüpont: Hírek | Fényképek: Ujhelyi István Kiskunfélegyházán | Hozzászólások: 0

Horváth Tamás, polgármesterjelölt

2014.08.21

| Menüpont: Hírek | Hozzászólások: 0

Horváth Tamás: Győzelemre szövetkeztünk!

2014.08.17

egyuttcvr.pngA pénteki napon sajtótájékoztató keretében jelentették be a félegyházi MSZP és DK választási szövetségkötését, melynek értelmében a két párt helyi alapszervezete az őszi önkormányzati választásokon közös jelöltekkel méreti meg magát. Programjuk kidolgozása ugyan még az elkövetkező hetek feladata lesz, de ennek legalapvetőbb pontjai, lényegi törekvései már megfogalmazódtak a helyi elnökök most elhangzott nyilatkozataiban.

| Menüpont: Hírek | Hozzászólások: 0

Példaértékű összefogás a lakótelepi gyerekekért!

2014.08.09

gyereknap.jpgNemrégiben egy sokak számára egyre nyugtalanítóbb problémára hívta fel a figyelmet a Petőfi lakótelepen élő anyuka, Németi Hajnalka fontos kezdeményezése. Szülőkkel, illetve pedagógusokkal és óvónőkkel együtt ugyanis egy napra megszervezte az itt élő gyerekek közös felügyeletét – gazdag, tartalmas és játékos programmal töltve ki az időt.

Teljes bejegyzés
| Menüpont: Hírek | Fényképek: Példaértékű összefogás a lakótelepi gyerekekért | Hozzászólások: 0