Cikkek

Levelet írt a Vasas Szakszervezeti Szövetség

2010.11.05

Levelet írt a Vasas Szakszervezeti Szövetség a TE Ganz-Röck tulajdonosainak, illetve Orbán Viktor miniszterelnöknek. A dokumentum tartalmát november 5-én délelőtt ismertette meg a szakszervezet régiós vezetése a gyár munkanélkülivé vált dolgozóival. A levelek a gyár megmentéséről, illetve az elmaradt hét havi munkabérbér kifizetéséről szólnak.

A nap hőse Kapus Krisztián

2010.11.03

Kép

Zombor Gábort szerették az olvasók, amiért a parlamentben focit nézett. Kiderül, hogy a kiskunfélegyházi polgármesternek a közösségépítő munkáját miként értékelik kritikusai. Vágó Gábor képviselő az origo tudósításában szereplő képet ezzel a szöveggel küldte a Hírösindex-nek: "Krisztián ennyit tett hozzá a mai AB vitához" - Vágó Cicerót olvasott fel a parlamentben!

Az MSZP november 27-én országos tömegdemonstrációt tart

2010.11.02

Országos tömegdemonstrációt tart a kormány eddigi tevékenysége ellen november 27-én az MSZP - jelentette be a pártelnök csütörtökön. Mesterházy Attila sajtótájékoztatón közölte: a rendezvény egyben évértékelő is lesz, amelyet a következő években is megtartanak majd.

’56-os megemlékezés Félegyházán

2010.10.24

Kép

Az 1956-os forradalom és szabadságharc 54. évfordulója alkalmából tartottak megemlékezést október 23-án, szombaton Kiskunfélegyházán a városházán, az ünnepség a Blaha Lujza téri, Hősök Parkjában ért véget.

(343)Dr. Garai István Levente sajtóközleménye

2010.10.24

Dr. Garai István Levente országgyűlési képviselő, az MSZP Bács-Kiskun megyei szervezetének az elnöke sajtónyilatkozatot tett közzé, amelyben szabotálással vádolja a kormányt illetve Czomba Sándort a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkár alkalmatlanságát állapítja meg a kiskunfélegyházi Ganz-Röck kapcsán. Mellesleg segélygyűjtésre szólít fel!

Az MSZP Kaposváron emlékezett meg Nagy Imréről és az 1956-os forradalomról

2010.10.23

Kép

Magyarország megküzdött a szabadságáért; vérrel, életekkel és elvesztegetett évtizedekkel fizette meg az árat - mondta Mesterházy Attila, az MSZP elnöke az 1956-os forradalom évfordulójának előestéjén, péntek este Kaposváron, Nagy Imre mártír miniszterelnök szobránál.

| Menüpont: Hírek | Hozzászólások: 0

Vége a cégnek - vége a sztrájknak

2010.10.22

Kép

Éjféltől felfüggesztik a sztrájkot a TE Ganz-Röck Zrt. kiskunfélegyházi gyárának dolgozói. Tavasszal talán újraindulhat a termelés az üzemben.

Dr. Garai István Levente sajtóközleménye

2010.10.22

| Menüpont: Hírek | Hozzászólások: 0

Felszámolják a Ganz-Röcköt: mi lesz a sztrájkolókkal?

2010.10.21

Ezt Ménes István vezérigazgató közölte a kiskunfélegyházi gyár dolgozóival szerdán délután. Egyelőre kérdéses, folytatják-e a sztrájkot.

| Menüpont: Hírek | Hozzászólások: 0

Csütörtökön eldől a Ganz-Röck sorsa?

2010.10.19

A kormánygaranciára, valamint befektetőre vár a TE Ganz-Röck Zrt. tulajdonosi köre. Pénz továbbra sincs a dolgozók fél éves bérének kifizetésre. A csütörtöki rendkívül közgyűlést eldőlhet a cég sorsa.